Kmicica

Kmicica to nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany w zaciszu lasu. Mieszkania w których nie wychodząc z domu będziemy mogli poczuć kontakt z naturą.

Lista mieszkań Skontaktuj się

W kontakcie z naturą

Komplet tworzą 4 budynki połączone ze sobą przeszklonymi łącznikami.

Nowoczesna architektura w obcowaniu z przyrodą w wyjątkowo wygodnej do życia lokalizacji.

Korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, a także place zabaw dla dzieci w pobliżu to może oznaczać tylko jedno – wiele możliwości aktywnego życia, gdzie wszyscy członkowie rodziny będą się świetnie razem bawić.

Mieszkania posiadają bardzo przemyślane rozkłady, balkony, tarasy i ogródki, wszystko to sprawi, że Nasze życie będzie po prostu lepsze.

Rodzinne osiedle

Inwestycja Kmicica będzie miejscem, gdzie dzieci będą bezpiecznie mogły bawić się na placu zabaw.

Ochrona na terenie kompleksu i system monitoringu oraz nowoczesne domofony sprawią, że nikt niepowołany nie dostanie się na teren osiedla. Dodatkowo cały ruch kołowy został ukryty w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdą się miejsca dla wszystkich.

Więcej czasu dla siebie

Mieszkańcy Kmicica będą mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.Tuż obok inwestycji znajduje się przedszkole. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się pizzeria. W pobliżu funkcjonują niezbędne sklepy takie jak biedronka. Nie trzeba dojeżdżać daleko, by zorganizować życie rodzinne, a dobra komunikacja pozwolą szybko wrócić z pracy.

Patio

Stylowe patio z elementami zieleni

Hol

Estetyczne hole z wielkoformatowymi zdjęciami tworzą przyjemną atmosferę.

Eleganckie przejścia

Eleganckie przejścia między budynkami i podziemne hale garażowe połączone są windami z wszystkimi kondygnacjami pozwalają żyć bardzo wygodnie.

Chcesz wiedzieć więcej Skontaktuj się

Najlepszy dobór materiałów

Standard wykończenia

Mając na uwadze, że zakup mieszkania to ważna, długoterminowa i trudna decyzja  szczególną uwagę przykładamy na rodzaj wybranych materiałów, jakość i solidność wykonania.

Szczegółowy opis wykończenia budynku:

Pobierz dokument

Lista mieszkań

Nr Piętro Liczba pokoi Pow. mieszkania w m2 Pow. komórki w m2 Pow. balkonu/ów Cena brutto za m2 Cena mieszkania brutto Status
Listę mieszkań wygodniej będzie porównać
trzymając telefon w poziomie

Dział sprzedaży mieszkań

+48 601 858 400 / 785 400 542

Apartamenty Kmicica
Biuro sprzedaży:
ul. Konstantynowska 64c
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek
od 8:00 do 16:00