„GETMAR” Usługi Remontowo – Budowlane

Doświadczony i wieloletni deweloper

Działamy w branży budowlanej jako generalny wykonawca od 1997 roku. Nasze doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać jako deweloper oferując dla Państwa wyjątkowe mieszkania.

Projektujemy nowe mieszkania z największą dbałością o każdy detal. Pragniemy, by zarówno ich metraż, układ pomieszczeń, układ elewacji budynków w których się znajdują, jak również usytuowanie oraz zachowany standard wykończenia był tym, co zapewni Państwu oczekiwany komfort oraz wygodę na lata.

Wśród przygotowanych przez nas mieszkań deweloperskich znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Z ich szczegółowymi parametrami mogą  Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Wszystkie inwestycje, których dotychczas się podjęliśmy i które już udało nam się sfinalizować, zostały oddane do użytku i już cieszą swoich nabywców.

Z tego też względu mamy całkowitą pewność, że przekazane w Państwa posiadanie lokale wyróżniają się nie tylko pełną funkcjonalnością oraz trwałością, ale również bardzo wysokim standardem wykończenia.

Prezentacja

Nowoczesne & funkcjonalne

Nasze doświadczenia zbierane latami pozwoliły nam zaproponować Państwu bardzo przemyślane i funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Na każdą kieszeń

Staramy się, aby cena mieszkania nie była przeszkodą na drodze do własnego “M”. W kwestii finansów podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, tak aby mógł spełnić swoje marzenia.

Doskonała lokalizacja

Realizujemy projekty deweloperskie tylko w miejscach, które są idealne do wymarzonego życia. Niezbędna infrastruktura musi spotkać się z ciszą i spokojem, które zapewnia bliskość natury.