Nowe Sady

Nowe Sady – obszar położony w południowo zachodniej części Łodzi na Polesiu (teren osiedla administracyjnego Lublinek-Pienista). Integralna część miasta

Lista mieszkań Skontaktuj się

Dogodna lokalizacja

“Wyjątkowa inwestycja przy ul. Nowe Sady ” jest kolejnym budynkiem wielorodzinnym zrealizowanym przez firmę GETMAR na terenie Łodzi.

Położona jest w wymarzonej dla wielu osób lokalizacji. Rzeczywistość miejsca dostarcza na to wszelkich dowodów. Udało Nam się znaleźć idealną lokalizację, która pozwala pogodzić pozornie dwie sprzeczności – bliskość Alei Włókniarzy z ciszą i spokojem.

Lokalizacja ta zapewnia szybki i dogodny dojazd do głównych arterii miasta, co jest niewątpliwym atutem naszej inwestycji.

Najlepsze rozwiązania

Stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce współpracując z zespołami najlepszych architektów i projektantów krajobrazu, dbając przy tym o wszelkie walory ekskluzywnego osiedla.

Brąz i stal awangardowych, a przy tym niezwykle eleganckich budynków o wysokości dwóch, trzech i czterech pięter, idealnie kontrastuje z rozległym terenem zieleni. Wyjątkowość miejsca tworzy nie tylko otoczenie inwestycji gwarantujące urzekający widok z okien mieszkań, ale również wspaniałe, ogromne tarasy i duże balkony.

Szereg korzyści

  • komórki lokatorskie na poziomie mieszkania
  • bliskość Alei Włókniarzy
  • ogromne tarasy i balkony
  • widok na zieleń

Wszystkie mieszkania są lokalami samodzielnymi

Budynek jest strzeżony i monitorowany.

Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie w dniu 10.04.2015 r.

Mieszkania pod klucz

Szukasz profesjonalnego wsparcia w urządzeniu mieszkania? Projektowanie i kompleksowe aranżacje mieszkań w Łodzi są naszą domeną.

Wysoki standard

Wśród przygotowanych przez nas mieszkań deweloperskich znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Funkcjonalne mieszkania

Pragniemy by metraż, układ pomieszczeń oraz układ elewacji budynków był tym, co zapewnia Państwu oczekiwany komfort oraz wygodę na lata.

Chcesz wiedzieć więcej Skontaktuj się

Standard wykończenia

Standard wykończenia

Zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania to ważna i trudna decyzja, w trosce o Państwa, wybieramy materiały, skupiając się na ich jakości i solidności, aby mieszkania spełniały Państwa standardy.

Szczegółowy opis wykończenia budynku:

Pobierz dokument

Lista mieszkań

Nr Piętro Liczba pokoi Pow. mieszkania w m2 Pow. komórki w m2 Pow. balkonu/ów Cena brutto za m2 Cena mieszkania brutto Status
Listę mieszkań wygodniej będzie porównać
trzymając telefon w poziomie

1. Etap

Planowanie

Zakończone

2. Etap

Budowa

Zakończone

3. Etap

Wykończenie

Zakończone

4. Etap

Sprzedaż

w trakcie

Dział sprzedaży mieszkań

+48 723 179 382

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek
od 9:00 do 17:00